ALŠ: Remiji u arapskom dvomeču

Fudbal ostalo 13. mar. 201720:40 > 20:45
Getty Images/Pier Marco Tacca

Poslednja dva meča trećeg kola Lige šampiona Azije u ponedeljak završena su bez pobednika. Al Ahli Dubai i Al Tavon su igrali 0:0 u Dubaiju, a Al Ahli Džeda i Al Ain 2:2.

Posle nule u Ujedijenjim Arapskim Emiratima, lider Grupe A je iranski Esteglal, koji je slavio protiv Lokomotive Taškent 2:0.

Iranski tim ima šest bodova, Al Ahli i Al Tavon po četiri, dok je Lokomotiva na tri.

Remi sa četiri gola u Džedi je više odgovarao domaćinu koji je zadržao prvo mesto u Grupi C sa sedam bodova, dva više od rivala iz UAE. Treći je Zob Ahan sa četiri, dok je Bunjodkor bez bodova.

Al Ahli je dva puta vodio u ponedeljak, prvo preko Al Sahbija golom u 26, a potom pogotkom Janisa Feftazidisa u 50.

Međutim, Al Šarmani vraća Al Ain u prvi egal samo dva minuta posle vođstva domaćina, a konačnih 2:2 postavlja Al Sahbi autogolom tri minuta posle drugog vođstva svog tima.