Arnautovićev prvenac za Čekićare, Verderu trofej

Fudbal ostalo 29. jul 201717:53 > 17:55
Getty images/Jordan Mansfield

Fudbaleri Verdera iz Bremena i londonskog Vest Hema odigrali su nerešeno 2:2 na prijateljskoj utakmici u nemačkom Ševerdingenu u okviru Betvej kupa.

Verderu je na taj način pripala titula u tom pripremnom takmičenju, budući da su dva tima u petak odigrala prvi meč u kojem je tim sa severa Nemačke slavio sa 1:0.

Zeleno-beli iz Bremena poveli su na meču u 15. minutu golom italijanskog defanzivca Luke Kardirole, ali je tim Slavena Bilića ubrzo izjednačio.

Gol je postigla nova akvizicija londonskog tima, Austrijanac Marko Arnautović u 26. minutu. Činilo se da će Čekićari uspeti da pobede u meču nakon što je u 75. minutu gol postigao španski napadač Antonio Martines.

Ipak, remi i titulu na Betvej kupu nemačkom timu doneo je igrač Vest Bromvič Albiona na pozajmici u Verderu Ženg Juning. Kinez je gol postigao u 81. minutu.