Japan: Kavasaki sprečio iznenađenje Kofua

Getty Images/Laurence Griffiths

Fudbaleri Kofua i Kavasakija podelili su bodove u meču 24. kola japanske Džej lige.

Kofu je bio na pragu iznenađenja, imao je 2:1 do poslednjeg minuta, kada je Morimoto pogodio za izjednačenje.

Poveo je Kvasaki pogotkom Kobajašija iz penala u 35. minuta. Međutim, u drugom poluvremenu domaći su bili konkretniji. Izjednačio je Lins u 70, da bi Dudu doneo preokret četiri minuta kasnije.

Ipak, izvukao je Morimoto goste, pošto je na teren ušai u 77. minutui.

Kavasaki je posle 24. kola treći na tabeli, podelivši bodove posle tri pobede, dok je Kofu 15.

Urava je u gostima savladala Šimicu posle preokreta.

Poveli su domaći pogotkom Kakuda u 30. minutu, ali su samo u šest minuta fudbaleri došli do preokreta. Pogodio je Endo u 64. za poravnjanje rezultata, da bi Silva Radael bio precizan u 70.

Urava je upisala treću pobedu u nizu i osma je na tabeli, dok je Šimicu pretpreo treći poraz za redom i zauzima 13. poziciju.