Kašima sigurna, Kavasaki u 90. minutu do boda

Fudbal ostalo 29. okt. 201711:13 > 11:16
Getty Images Sport, Matt Roberts

U nedelju je kompletirano 31. kolo japanske J lige.

Lider na tabeli Kašima Antlers, slavila je na gostovanju Saporou 2:1, a uz remi Kavasakija na gostovanju Kašivi (2:2) zadržali su četiri boda prednosti na tabeli.

Kašima je slavila 2:1 na gostovanju Saporou u meču u kome nije bilo golova u prvom poluvremenu, ali su gosti poveli u 47. minutu golom Misaoa. Igrao se 60. minut kada je Hjodo doneo izjednačenje Saporou, ali se samo 10 minuta kasnije za slavlje svog tima pobrinuo Kanazaki.

Kavasaki Frontale je nakon preokreta došao do boda u duelu sa Kašivom – 2:2. Domaćin je nakon 0:0 u prvom poluvremenu sa dva brza gola u 48. i 52. minutu poveo sa 2:0 a strelci su bili Ramon i Dijego. Činen je u 70. minutu smanjio na 2:1, da bi bod Kavasakiju doneo Kobajaši u poslednjem minutu meča.