Indija: Minimalac Popovićevog Pune Sitija

Fudbal ostalo 10. dec. 201717:19 > 17:30
Charlie Crowhurst, Getty Images Sport

U indijskoj Superligi su na programu u nedelju bila dva meča 5. kola, a minimalne pobede su ostvarili Pune Siti i Mumbaj Siti.

Džamšedpur je kao domaćin izgubio od Pune Sitija, koji je slavio golom Adila Kana u 30. minutu. Ekipa koju sa klupe vodi srpski stručnjak Ranko Popović, posle pet kola ima tri pobede i dva poraza, a ukupno devet bodova.

U drugom meču dana Mumbaj Siti je savladao Čenajin sa 1:0. Strelac jedinog gola je bio Kamerunac Ahile Emana u 60. minutu iz jedanaesterca.

Mumbaj je peti na tabeli Superlige sa sedam bodova, dok je Čenajin treći sa devet bodova. Toliko bodova imaju i Bengaluru, Goa i Pune Siti.

Naredni prenos iz Superlige Indije možete pratiti u četvrtak od 15,30 na Sport Klubu 1 kada budu igrali Pune Siti i Bengaluru.