Lakić-Pešić bez bodova protiv Bengalurua

Fudbal ostalo 31. dec. 201714:40 > 14:58
Printscreen

Jedini srpski fudbaler u Superligi Indije Nemanja Lakić-Pešić bio je akter meča između Kerale i Bengalurua, ali su njegovi Blastersi na kraju pognute glave napustili teren.

Kerala Blastersi su na svom stadionu „Džavaharlal Nehru“ u Kočinu poraženi od Bengalurua sa 3:1. Prvi strelac bio je napadač gostujućeg tima Sunil Četri u 60. minutu sa penala, dok su u sudijskoj nadoknadi „pala“ još tri pogotka.

Venecuelanac Miku je u 90+3. i 90+5. minutu bio dvostruki strelac za Bengaluru, dok je jedini gol za Keralu postigao Karidž Pekuson u 90+6. minutu.

Lakić-Pešić, koji je nekada bio član Donjeg Srema, Radničkog iz Niša i Kapfenberga odigrao je ceo meč, a u 75. minutu je dobio žuti karton.

Kerala posle sedam utakmica u novoj sezoni ISL ima sedam bodova na osmom mestu na tabeli, u ligi koja broji deset klubova.

Bengaluru je posle dva uzastopna poraza upisao peti trijumf u sezoni pa je sada sa 15 bodova na trećem mestu na tabeli.

Pogledajte i smešnu situaciju koja se dogodila tokom prvog poluvremena, kada se fudbaler Kerale Mark Sifneos pošteno obrukao.