Bengaluru lider, Avram Grant bez bodova

Fudbal ostalo 26. jan. 201817:36 > 17:54
Getty Image

Fudbaleri Nort Ist Junajteda, koje sa klupe vodi izraelski stručnjak Avram Grant, izgubili su na gostovanju Bengaluruu rezultatom 2:1 u 12. kolu indijske Superlige.

Bengaluru, španskog trenera Alberta Roke, došao je u vođstvo u 14. minutu kada je bio precizan Huanan. U 45+2. minutu brazilski vezista Marsinjo je doneo izjednačenje Nort Ist Junajtedu sa bele tačke, dok je tri boda Bengaluruu obezbedio u 51. minutu Sunil Četri.

Ekipa Bengalurua je vodeća na tabeli ISL gde posle 12 kola ima osam pobeda i četiri poraza, a ukupno 24 boda. Nort Ist Junajted je na pretposlednjem devetom mestu sa tri pobede, remijem i sedam poraza, i deset bodova, tri više od poslednjeg Delhi Dajnamosa.

Sledeći direktan prenos indijske Superlige na kanalima Sport Kluba vas očekuje već u subotu. Od 15,30 igraju Kerala i Delhi, a taj meč možete uživo pratiti na Sport Klubu 4.