Bengaluru siguran protiv šampiona

Printscreen

Fudbaleri Bengalurua savladali su aktuelnog šampiona ATK u Kolkati rezultatom 2:0, u okviru 13. kola indijske Superlige.

ATK se nalazi u izuzetno lošoj formi i ovo je za njega četvrti uzastopni poraz, posle kojeg se nalazi tek na osmoj poziciji na tabeli sa 12 bodova. Sa druge strane, Bengaluru igra sjajno i za taj tim ovo je treća pobeda u nizu, kojom je potvrdio prvu poziciju sa 27 bodova.

Gosti su u vođstvo došli u trećem minutu, posle autogola Figerasa. U nastavku je viđena neizvesna borba, a ATK je od 69. minuta je imao igrača više, pošto je Beke dobio drugi žuti karton.

Umesto da brojčanu nadmoć iskroriste i izbegnu poraz, domaći fudbaleri su primili još jedan gol. Strelac je bio Miku u 83. minutu, postavivši konačan rezultat.