Remi Goe i Nort Ista, četiri gola za pola sata

Getty Images/Laurence Griffiths

Fudbaleri Goe i Nortist Junajteda podelili su bodove, pošto su u 14. kolu indijskog prvenstva igrali nerešeno 2:2.

Duel pred preko 16.500 navijača obilovao je uzbuđenjima, domaći tim je dva puta stizao do vođstva, ali je Nortist oba pusta stizao do izjednačenja.

Gou je do vođstva doveo Mandar Desai u 42. minutu, a na 1:1 samo tri minuta kasnije izjednačio je Marsinjo. Koro je u osmom minutu drugog poluvremena pogodio za novu prednost domaćina, ali je Džon Žairo Moskera postavio konačan rezultat u 71. minutu.

Obe ekipe nisu upisale pobede na poslednje dve utakmice, a posle remija nisu napravile pomak na tabeli. Goa na petom mestu ima 20 bodova, sedam manje od vodećeg Bengalurua koji ima utakmicu više, dok je Nortist na devetoj poziciji sa 11 bodova.