Futsal EP: Rusi prejaki za Sloveniju u četvrtfinalu

Fudbal ostalo 5. feb 201822:41 > 22:46
Printscreen

Futsal reprezentacija Rusije savladala je u četvrtfinalu Sloveniju sa 2:0 i plasirala se u novo polufinale.

Aktuelni vicešampion Evrope i sveta slavio je u odličnom meču protiv domaćina Evropskog prvenstva 2:0 i u polufinalu će igrati protiv boljeg iz duela Portugal – Azerbejdžan.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, ali smo videli po nekoliko zaista dobrih prilika na obe strane.

Odolevali su Slovenci sve do sedmog minuta drugog poluvremena kada je mrežu domaćina zatresao Lima.

Na oko 24 sekunde do kraja Robinjo je majstorijom zapečatio pobedu Rusije.

Takmičenje je završeno i za reprezentaciju Srbije od koje je bolji bio Kazahstan.

U utorak ćemo dobiti i preostale polufinaliste. Portugal i Azerbejdžan igraju od 18 časova uz direktan prenos na Sport Klubu 1, a u terminu od 21 sat snage će odmeriti Ukrajina i Španija. Prenos je na Sport Klubu 2.