ISL: Popovićev Pune prati Bengaluru

Fudbal ostalo 11. feb. 201817:33 > 17:34
Printscreen

Fudbaleri Pune Sitija pobedili su Mumbaj na gostovanju 2:0, u okviru 15. kola indijske Superlige i nastavili poteru za vodećim Bengaluruom.

Pune, koji sa klupe predvodi srpski trener Ranko Popović sada ima 28 bodova, pet manje od lidera prvenstva, dok je Mumbaj na sedmoj poziciji sa 17.

Strelci za pune u Mumbaju bili su Dijego u 18. minutu i Marselinjo u 83. Brazilci je to osmi gol u sezoni i on se izjednačio na četvrtoj poziciji liste strelaca sa igračem Goe Lansaroteom.

U drugom meču dana, između Delhi Dajnamosa i Čenaja nije bilo pobednka 1:1, a oba pogodka viđena su u drugih 45 minuta. Kalu Uče je u 59. minutu iz penala doveo domaće u vođstvo, da bi u 81. Mailson postavio konačan rezultat.

Čenaj je remijem ostao na četvrtoj poziciji sa 24 boda, dok je Delhi poslednji sa osam.