Mihelič pogodio za pobedu Čenajina

Charlie Crowhurst, Getty Images Sport

Fudbaleri Čenajina slavili su na domaćem terenu protiv Mumbaj Sitija 1:0 (0:0) u 18. kolu indijske Superlige.

U prvom poluvremenu viđena je ujednačena borba, ali i pored nekoliko dobrih šansi na obe strane, promene rezultata nije bilo. Viđena su dva žuta kartona u redovima gostujuće ekipe. Prvi je dobio Mundampara u 19, a zatim je i Leo Kosta dobio opomenu tri minuta kasnije.

U nastavku je Čenajin zaigrao agresivnije, a jedini gol na stadionu „Džavaharlal Nehru“ postigao je slovenački fudbaler Rene Mihelič u 66. minutu iz penala.

Slovenac je tri minuta nakon što je postigao gol izašao iz igre, a zamenio ga je Bodo.

Ekipa Čenajina se sada nalazi na drugom mestu na tabeli sa 32 boda, osam manje od prvoplasiranog Bengalurua.

Mumbaj je na sedmoj poziciji sa 23 boda.