Bengaluru u borbi za titulu

Fudbal ostalo 11. mar. 201817:40 > 17:41
Printscreen

Fudbaleri Bengalurua plasirali su se finale indijske Superlige, pošto su u revanš meču polufinala protiv Pune Sitija slavili rezultatom 3:1.

U prvoj utakmici, koja je odigrana u sredu nije bilo pobednika ni golova, pa je Bengaluru ukupnim rezultatom 3:1 prošao u finale.

Domaće je do pobede vodio kapiten Sunil Četri, koji je postigao het-trik. Seriju golova otvorio je u 15. minutu, na asistenciju Udante Singa.

Drugi pogodak je viđen u 65. minutu, kad je Četri „panenkom“ sa penala matirao Kaita. U 82. Luka je postigao počasni pogodak za ekipu koju sa klupe predvodi Srbin Ranko Popović, sjajnim udarcem iz slobodnog udarca, da bi Četri postavio konačan rezultat sedam minuta kasnije.

Bengaluru će u borbi za titulu igrati protiv probenika duela između Čenajina i Goe. U prvom meču ta dva tima rezultat je bio 1:1. Revanš se igra u utorak od 15,30.