Kavasaki uvećao prednost, dva gola Podolskog

Fudbal ostalo 3. nov. 201813:06 > 13:07
Etsuo Hara/Getty Images

Ekipa Kavakasija savladala je Kašivu sa 3:0 u 31. kolu Džej lige i tako se učvrstila na prvoj poziciji Džej lige.

Golove su dali Ienaga, Taniguči i Abe, a Kavasaki je prvi sa 63 boda, sedam više od Hirošime. Kašiva je pretposlednja sa 33 boda.

Spomenuta Hirošima izgubila je korak za vodećim timom porazom od Ivate 3:2. Vodili su gosti 2:0 golom Dangde i Vade, ali od 65. minuta domaća Ivata je preokrenula golovima Kavamate, Sakuruačija i Ogave iz penala u 98. minutu.

Kobe je pobedio Nagoju u gostima 2:1, uz dva gola Lukaša Podolskog, prvi je pao na asistenciju Inijeste, dok je Tokio golom Janga slavio u Jokohami. Za poraženi tim igrao je nekadašnji centarfor Zvezde Ugo Vijeira, kao i srpski štoper Dušan Cvetinović.

U poslednjem meču dana Gamba Osaka pobedila je Uravu u gostima sa 3:1.