MLS: Vilja izgubio od Atlante, remi u Solt Lejku

Katharine Lotze/Getty Images

Fudbaleri Njujork Sitija poraženi su od Atlanta Junajteda 1:0 u prvom meču polufinala Istočne konferencije MLS plej-ofa. Na Zapadu su Real Solt Lejk i Sporting Kanzas Siti odigrali 1:1.

Atlanta je slavila u Njujorku iako je imala manji posed od domaće ekipe. Ipak tim Njujork Sitija nije imao nijedan šut u okvir gola u ovoj utakmici. Inače jedini gol je u  37. minutu postigao vezista Erik Remedi.  Revanš ovih ekipa je u Atlanti 11. novembra.

U Solt Lejk Sitiju u duelu Reala i Sportinga nije bilo golova u prvom poluvremenu. Ipak domaću ekipu u prednost dovodi Albert Rusnak, a Slovak je gol postigao u 51. minutu. Vredan gol za Kanzas Siti postigao je Dijego Rubio devet minuta kasnije, a Čileanac je ušao na teren samo nekoliko momenata ranije.

Revanš meč je takođe na programu 11. novembra.