Gol Vilje za pobedu, Nagoja i Jokohama maksimalni

Katharine Lotze/Getty Images

Ekipe Nagoje i Jokohame posle dva kola japanske Džej lige jedine su sa maksimalnim učinkom.

Suhei Akasaki bio je dvostruki strelac, u 79. i 92. minutu, u trijumfu Nagoje nad Cerezo Osakom 2:0, dok je Jokohama pobedila Vegaltu Sendai 2:1 – dvostruki strelac bio je Brazilac Žunio, a Išihara je u 89. minutu sa penala ublažio poraz. Meč za Jokohamu na klupi je presedeo srpski fudbaler Dušan Cvetinović.

Gamba Osaka savladala je Šimicu u gostima sa 4:2, uz dva pogotka Ademilsona, a revija pogodaka viđena je i u pobedi Tokija nad Shonanom 3:2. Saporo je golovima 25-godišnjeg Suzukija savladao Uravu na strani sa 2:0, dok je Nagai postigao jedini gol u trijumfu Jamage na gostovanju Oiti.

Španski centarfor David Vilja doneo je pobedu Kobeu od 1:0 u duelu sa Sagan Tosuom – 37-godišnji napadač gol je postigao u 54. minutu.