Paunovićevom Čikagu bod u 90.+5

Fudbal ostalo 9. mar. 201922:35 > 22:41
Dylan Buell/Getty Images

U prva dva meča drugog kola MLS Kolumbus Kru je slavio na gostovanju Nju Ingland Revolušnu, a Čikago Fajar je osvojio prvi bod u sezoni i to u nadoknadi vremena. Dalas je bio bolji od LA Galaksija.

Čikago Fajar je u meču drugog kola dočekao Orlando siti i na kraju u nadoknadi, sa igračem manje došao do boda.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a gosti su poveli nakon samo dva minuta igre u nastavku. Strelac je bio Dom Dvajer.

Od 64. minuta Čikago je igrao sa desetoricom igrača jer je direktan crveni karton dobio Korales.

Ipak, ekipa Veljka Paunovića uspela je da u petom minutu nadoknade dođe do boda zahvaljujući golu Sidžeja Saponga.

Kolumbus Kru je zahvaljujući golovima Gijasija Zardesa slavio sa 2:0 na gostovanju Nju Ingland Revolušnu koji je pri vođstvu gostiju 1:0 promašio penal i priliku da promeni tok ovog meča.

Pobedu su zabeležili i fudbaleri Dalasa koji su sa 2:0 pred svojim navijačima bili bolji od LA Galaksija. Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, a strelci su bili Zigler u 53. minutu sa penala i Akosta u 61.

Ostali rezultati: Hjuston – Montreal 2:1, Real Solt Lejk – Vankuver 1:0, San Hoze – Minesota 0:3, Sijetl – Kolorado 2:0.