Birmingem nije preboleo Vilu, goleada u Noriču

Fudbal ostalo 13. mar. 201922:35 > 22:41
Alex Davidson/Getty Images

U mečevima 37. kola engleskog Čempionšipa pobede su ostvarili Milvol, Preston, Norič, Aston Vila i Roteram, dok je jedan meč završen bez pobednika.

Birmingem je posle poraza od Aston Vile u „Second city“ derbiju od 1:0, pretrpeo i poraz od Milvola na domaćem terenu 2:0.

Centralna figura meča bio je Tompson koji je zatresao mrežu domaćih u 13. i 32. minutu, a oba puta mu je asistirao Gregori.

Preston je sa 2:1 nadigrao Midlzbro. Flečer je u 32. minutu pogodio za vođstvo Midlzbora, ali su u drugom poluvremenu preokret gostima doneli Galager u 63. i Stokli u 82. minutu.

Lider tabele ekipa Noriča bila je bolja do Hala sa 3:2 na svom terenu.

Stipermen i Buendia su doneli 2:0 domaćinu u 11. i 14. minutu, ali je pre odlaska na pauzu Pju pogodio za 2:1.

Buendia je u 60. minutu ponovo obradovao navijače, a konačnih 3:2 postavio je Martin u 87.

Aston Vila je sa 3:1 pobedila Notingem, Roteram je u završnici slavio protiv QPR sa 2:1, dok je meč Derbi Kauntija i Stouka završen bez golova.