Petica Fajra – dva gola Nikolića i asistencija Kataija

Jonathan Daniel /Allsport

Fudbaleri Atlanta Junajteda ostvarili su treću uzastopnu pobedu u MLS, pošto su savladali Toronto sa 2:0.

Golove su postigli Viljalba i Gresel, pa je Junajted sada sedmi na Istoku sa 14 bodova, dok kanadski tim ima dva više, takođe iz devet utakmice.

Kolumbus Kru sada ima 16 bodova iz 12 utakmica, posle pobede 3:1 nad Los Anđeles Galaksijem – Zardeš, Iguain i Himenes bili su strelci, a počasni gol za goste dao je Steris u 87. minutu. Galaksi je drugi na Zapadu sa 22 boda.

Nemanja Nikolić, 31-godišnji fudbaler rođen u Senti, bio je dvostruki strelac u pobedi svog Čikaga nad Nju Inglandom 5:0. Treći gol postigao je Broniko u 7&. minutu na asistenciju Kataija, Gaitan i Frankovski završili su posao, a tim Veljka Paunovića sada ima 13 bodova iz 11 utakmica na osmom mestu na Istoku. Nju Ingland je poslednji sa osam bodova.

Montreal Impakt pobedio je Njujork Red Bulse u gostima 2:1 uprkos tome što su domaći poveli golom Longa. Ipak, u nastavku je domaći tim preokrenuo i slavio pogocima Dijaloa i Urutija iz penala.