MLS: Kanzasu ni dva penala nisu bila dovoljna za pobedu

Fudbal ostalo 8. jun. 20196:27 > 6:35
Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Odigran je izuzetno zanimljiv meč MLS šampionata između Toronta i Sporting Kanzas Sitija. Bilo je na kraju 2:2, posle mnogo uzbuđenja.

Ekipa iz Kanzas Sitija iako u Kanadu nije došla sa oreolom favorita pokazala se kao ozbiljan protivnik. Vodila je dva puta a oba gola je postigla sa bele tačke. Strelac je bio Gutijeres, prvo u 25. a zatim i u 73. minutu. Ipak, Toronto je oba puta odgovorio i to u samom finišu oba poluvremena. Deleon je prvo izjednačenje doneo u 43. minutu, a u petom minutu nadoknade Hamilton je na kraju doneo veoma bitan bod.

Toronto je ovim bodom zadržao sedmo mesto na Istoki, poslednje koje vodi u plej-of sa 19 bodova, jednim više od Orlanda. Sa druge strane Sporting Kanzas Siti je 10. sa tri boda manje od sedmoplasiranog Real Solt Lejka.