J liga: Tokio pobedio direktnog rivala i pobegao na +6

Fudbal ostalo 29. jun. 201913:51 > 13:57
Masashi Hara/Getty Images

Fudbaleri Tokija slavili su protiv Jokohama F Marinosa u 17. kolu japanske J lige rezultatom 4:2. Gamba Osaka je na gostovanju macumotu bila bolja 3:1.

U direktnom duelu za prvo mesto Tokio je imao nešto lošiji start. Gosti iz Jokogame su poveli golom Žuniora u 15. minutu, a samo dva minuta kasnije je izjendačio Na Sang Ho. U 38. minutu Tokio preokreće rezutlat, a gol je postigao Nagai. Na početku drugog poluvremena Tokio dolazi do još dva gola, a strelac je Dijego. Jokohama je smanjila do kraja meča na 4:2, a autogol je postigao Hajaši.

U prvoj utakmici dana Gamba je protiv Macumota povela golom koji je postigao Hvang Eui-Jo. Izjednačio je Ida na početku drugog poluvremena da bi zatim sa dva gola ekipa iz Osake došla do trijumfa. Strelci su bili Kurata i opet Hvang.