MLS: Šta to beše pobeda za Paunov Čikago?

Jonathan Daniel, Getty Images

Nastavlja Čikago Fajer sa lošim partijama. Doživeli su novi poraz, ovog puta na gostovanju Filadelfiji 2:0 i time značajno umanjili šanse za plasman u plej-of.

Slavio je domaćin u Gradu bratske ljubavi golovima Fabijana u 11. i Fontane u 65. minutu. Poslednjih 20 minuta za goste odigrao je Aleksandar Katai, dok je na drugoj strani svih 90 minuta u igri proveo reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Medunjanin. Posle ovog poraza, trećeg u poslednje četiri utakmice, u kojima je osvojen samo bod, Čikago se nalazi na 10. mestu na Istoku sa 23 boda, šest iza sedmog Toronta, poslednjeg koji zauzima plej-of mesto, dok je Filadelfija prva u istoj konferenciji sa 39 bodova.

Ostali rezultati: Kolumbus – Montreal 2:1, Toronto – Hjuston Dinamo 1:3, Sporting Kanzas Siti – Dalas 0:2, Kolorado – Njujork Siti 1:2, Real Solt Lejk – Minesota 1:1, Vankuver – San Hoze 1:3.