U nedeljnim mečevima 26. kola kineske Superlige pobede su ostvarili Tjanđin Teda, Henan Đijane, Đangsu Suning i Šangaj Šenhua.

Tjanđin je na svom terenu savladao Peking Rene sa 1:0.

Vagner je bio strelac jedinog gola u 59. minutu.

Tim iz Pekinga zakucan je za začelje tabele sa 12 bodova, dok je Tjanđin Teda na sedmoj poziciji sa 35 bodova.

U derbiju sredine tabele, Henan je istim rezultatom pobedio Čongćing Lifan, a tri boda domaćem timu doneo je Karanga, pogotkom u 56. minutu, kada je asistent bio Ivo.

Henan je deveti sa 33 boda, Čongćing ima isto toliko bodova na 10. poziciji.

Đangsu je bio bolji od Hebeija sa 4:1.

Santini je doneo prednost domaćem timu u 18. minutu, dok je samo tri minuta kasnije na 2:0 povisio Vu Ći.

Pitanje pobednika praktično je bilo rešeno u prvom poluvremenu, a za 3:0 pogodio je Miranda.

Jedini gol za goste dao je Don Ksuešeng u 56. minutu, dok je konačnih 4:1 postavio Vu Ći u 76. minutu.

U poslednjem meču dana Šangaj Šenhua je savladao Dalijan Jifang 2:1.