Dobar dan za goste u Alsvenskanu

Fudbal ostalo 26. okt. 201918:45 > 18:46
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Dva duela 29. kola odigrana su u Švedskoj, a do pobeda su došli Helsinborg i Falkenbergs. Oba kluba slavila su na gostovanju.

Helsinborg je slavio na gostovanju Sundsvalu 2:1, a svi golovi na meču postignuti su u poslednjih osam minuta meča, zapravo između 82. i 86. minuta.

Mikelsen je u 82. minutu doneo prednost gostima, Erikson je samo tri minuta kasnije pogodio za 1:1, a zatim je ponovo odgovorio Mikelsen i u 86. minutu doneo svom timu sva tri boda.

Falkenbergs je slavio u gostima Kalmaru 3:2.

Nakon prvog poluvremena bez golova Rimarinjo je Kalmaru doneo prednost u 48. minutu, a na sledeći gol čekalo se do 75. minuta kada je Peter u 75. minutu pogodio za 1:1.

Samo dva minuta nakon izjednačenja gosti dolaze i do prednosti i to preko Vedea.

Romarinjo se još jednom upisao u strelce u 85. minutu za novo izjednačenje, ali u 90. minutu gosti dolaze do pobe golom Matisena.