Potpuni haos! Tuča, pesnice, osam crvenih… (VIDEO)

Princscreen

Utakmicu 2. kola grupe E Kopa Libertadores između gradskih rivala iz Porto Alegrea, Gremija i Internasionala (0:0) obeležio je potpuni haos na terenu i masovna tuča, a sudija Fernando Rapalini pokazao je čak osam crvenih kartona.

Do incidenta je došlo u 85. minutu, a u retko viđenom metežu učestvovali su i rezervni igrači oba brazilska tima, kao i treneri.

Sudije su tek posle 10 minuta uspeli da smire strasti na terenu, a rezultat svega je osam pokazanih crvenih kartona, po četiri u oba ekipe.

U Gremiju su isključeni Lusijano, Pepe, Enrike i Miranda, dok su kog gostiju ‘pocrveneli’ Edenilson, Moises, Kuesta i Praksedes.

Gremio i Internasional dele prvo mesto u grupi E sa po 4 boda.

U grupi F argentinski Rasing Klub je pred svojim navijačima bio bolji od peruanskog tima Alianca iz Lime 1:0. Rasing i Nasional imaju maksimalan učinak, dok su Alianca i Estudijantes Merida bez bodova.