Remi LA i Hjustona, promašen penal i prvenac Čičarita

Mike Hewitt/Getty Images

Los Anđeles i Hjuston Dajnamo odigrali su nerešeno 3:3 na početku turnira MLS šampionata u Orlandu.

Obema ekipama je to bio prvi meč nakon pauze, a u i sportskom kompleksu ESPN viđeno je čak šest golova.

Hjuston je poveo već u devetom minutu golom Mema Rodrigesa, a 10 minuta kasnije izjednačio je Raj-Filips.

Ponovo je Rodriges doneo vođstvo Hjustonu pogotkom u 30. minutu, a pre odlaska na pauzu na 3:1 povisio je Elis.

Los Anđeles je do izjednačenja stigao za samo šest minuta. Prvo je Rosi bio precizan za 3:2 u 63. minutu, a zatim je Brajan Rodriges u 69. postavio konačnih 3:3.

Na teren su izašli i Los Anđeles Galaksi i Portland Timbers, a bolji je bio Portland 2:1.

Mogao je LA Galaksi i do boljeg rezultata u svojoj prvoj utakmici, ali je Čičarito u 12. minutu promašio penal i propustio priliku da potpuno drugačije otvori meč.

Ebobise je doneo prednost svom timu u 59. minutu, dok je u Blanko u 66. povisio na 2:1.

Pokušao je Čičarito da ispravi grešku iz prvog poluvremena, ali kasno pošto je tek u 88. minutu uspeo da smanji na 2:1.