Dva gola Žinjaka za sigurnu pobedu Tigresa

Fudbal ostalo 25. jul. 20208:38 > 8:40
Getty Images/Omar Martinez Martinez

Fudbaleri Tigresa savladali su Nekaksu sa 3:0 u gostima na otvaranju meksičke Aperture, koju gledajte na kanalima Sport kluba.

Heroj meča bio je dvostruki strelac Andre-Pjer Žinjak, nekadašnji napadač Tuluza i Olimpik Marseja koji je u Tigrovima od 2015. godine.

U 13. minutu Kinones je centrirao, a na drugoj stativi bio je 34-godišnji Francuz i glavom je sproveo loptu u mrežu. Prednost je duplirao Eduardo Vargas, koji je svojevremeno nastupao za Hofenhajm, Napoli i Valensiju, on je u 39. minutu pravovremeno utrčao posle dodavanja Akina i sa desetak metara postigao gol. Kod oba pogotka golman domaćih Malagon mogao je bolje da reaguje.

Konačni rezultat postavio je Žinjak – Kinones je iskoristio veliki kiks odbrane Nekakse i dodao loptu do Francuza, koji je bio miran i po zemlji plasirao loptu u gol.

U noći između subote i nedelje na Sport klubu 1 pratite direktni prenos meča Čivasa i Leona.