Dva crvena, dva autogola i pobeda Pumasa

Fudbal ostalo 26. jul. 202021:13 > 21:19
ector Vivas/Getty Images

Fudbaleri U.N.A.M Pumasa u izuzetno uzbudljivom meču pobedilisu ekipu Keretaro rezultatom 3:2 na startu meksičke Aperture.

Četiri od pet pogodaka postignuta su drugom poluvremenu, viđena su dva autogola i po jedan crveni karton na obe strane.

Povezano

Domaći tim iz Meksiko Sitija poveo je u 44. minutu golom Dinena, a malo ko je verovao da Keretaro može da bude dostojan rival nakon što je Luna u 56. minutu dobio direktan crveni karton.

Ipak, Freire je ubrzo autogolom izjednačio rezultat na 1:1, a u 67. minutu Servantes se revanširao tako što je loptu poslao u svoju mrežu za novu prednost U.N.A.M Pumasa.

Sepulveda je u 73. minutu ponovo poravnao rezultat, a drugim pogotkom na utakmici Dineno je osam minuta kasnije postavio konačnih 3:2. Tim iz Meksiko Sitija je u nadoknadi ostao bez Vaskeza koji je zaradio direktno isključenje.

Mečeve prvenstva Meksika pratite na kanalima Sport Kluba.