MLS: Hjuston u seriji pobeda

Fudbal ostalo 6. sep. 202011:41 > 11:59
Jamie Squire/Getty Images

Hjuston je ostvario je treći vezani trijumf u američkoj MLS ligi. Poslednja žrtva tima iz Teksasa bio je Sporting Kanzas Siti, lider Zapadne konferencije, koji su savladali 2:1.

USA Today Sports, Reuters

Na poluvremenu gosti su vodili golom Hurtada, ali je Hjuston u nastavku preokrenuo. Mrežu golmana Melija pogodili su rezervisti Elis i Manotas.

U derbiju Kanade Vankuver je bio bolji od Toronta 3:2. Domaćini su dva puta vodili pogocima Kavalinija i Baldisima, ali su Toronto u egal vraćali Osorio i Pozuelo. Meč je golom u 77 minutu rešio Džejkob Nervinski.

Orlando i Atlanta, odnosno San Hoze i Kolorado su podelili bodove. U oba meča rezultat je bio 1:1. Na Floridi, Mikel je nadoknadi prvog poluvremena doneo prednost Orlandu, a bod Atlanti obezbedio je Adam Džan u 90. minutu. „Zemljotresi“ iz San Hozea poveli su iz penala. Strelac je u 56. minutu bio Vondolovski. Izjednačio je Kei Kamara osam minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.