Galaksi ubedljiv u derbiju Los Anđelesa

Fudbal ostalo 7. sep. 20208:45 > 8:47
Sean M. Haffey/Getty Images

U noći između nedelje i ponedeljka osam mečeva odigrano je u MLS. Derbi Los Anđelesa ubedljivo je pripao Galaksiju.

Los Anđeles Galakis slavio je u duelu protiv Los Anđeles FC ubedljivim rezultatom 3:0.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, da bi prvi mrežu zatresao Pavon u 51. minutu.

Svega dva minuta kasnije Los Anđeles je ostao sa igračem manje nakon što je direktan crveni karton dobio Kaj.

Brojčanu prednost na terenu Galaksi je iskoristio u finišu eča. Letget je prvo u 73. minutu u gol pretvorio dodavanje Pavona, a za konačnih 3:0 pogodio je deset minuta kasnije.

Galaski sada ima četiri pobede u devet mečeva i to četiri vezane, Los Anđeles ostaje na tri pobede, ali u poslednja četiri meča ima tri poraza.