Gvangdžou lako do pobede, remi Dalijana i Đangsua

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Dva meča 10. kola kineske Superlige odigrana su u utorak. Pobedu je ostvario Gvangdžou R&F, dok su Dalijan Pro i Đangsu odigrali nerešeno.

Gvangdžou je pobedio Henan rezultatom 3:1 i svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu.

Saba je doneo prednost R&F u 12. minutu susreta, a izjednačio je Henrik Dourado u 35. minutu iz penala.

Ponovo je Saba poveo svoj tim do pobede, svojim drugim golom na meču u 39. minutu, a konačnih 3:1 postavio je Je Čugui u 43. minutu.

Gvangdžou R&F je na šestom mestu sa 10 bodova i upisao je svoju treću pobedu ove sezone. Henan je osmi sa šest bodova.

Dalijan i Đangsu su remizirali 1:1.

Rondon je pogodio za vođstvo Dalijana u 23. minutu, a konačan rezultat postavio je Miranda u 81. minutu.

Đangsu je drugi sa 18 bodova, četiri manje od Evergrandea. Dalijan Pro je na sedmoj poziciji i imao 10 bodova.