Liga MX: Remi Pačuke i Montereja

Fudbal ostalo 15. sep. 20209:00 > 9:01
Azael Rodriguez/Getty Images

Poslednji meč desetog kola meksičkog fudbalskog šampionata odigran je u noći između ponedeljka i utorka. Pačuka - Monterej 1:1.

U noći između ponedeljka i utorka odigran je poslednji meč desetog kola Lige MX. Pačuka i Monterej podelili su bodove uz rezultat 1:1 i po jedan crveni karton na obe strane.

Monterej je poveo u osmom minutu golom defanzivca Sebastijana Vegasa, a u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena ostao je sa igračem manje jer je Loba dobio direktan crveni karton.

Pačuka nije uspevala da dođe do gola sa igračem više, a od 71 minuta i crvenog kartona za Salinasa snage su na terenu ponovo bile izjednačene.

Sosa uspeva u 85. minutu da zatrese mrežu Montereja za konačnih 1:1.

Pačuka sada ima skor od četiri pobede i po tri remija i poraza i peta je na tabeli sa 15 bodova. Monterej nakon dva vezana remija na sedmom mestu na tabeli ima 14 bodova.