MLS: Golčina Medunjanina direktno iz kornera! (VIDEO)

Getty images/Mike Ehrmann

Fudbaleri Dalasa pobedili su Sporting Kanzas Siti na strani u okviru MLS rezultatom 3:2, a veče je obeležio neverovatan pogodak Harisa Medunjanina.

Dalas je pogocima Hare u 42. i 48. imala dva gola prednosti, ali su domaći u nastavku uspeli da poravnaju rezultat. Dvostruki strelac bio je Rasel u 53. i 83. minutu.

Tri boda ekipi iz Teksasa doneo je Holingsled u 86.

Gosti su u 90. ostali sa desetoricom zbog isključenja Akoste, međutim, to nije uticalo na krajnji rezultat.

Dalas je treći na Zapadu sa 19 bodova. Sporting je drugi sa 20.

Meč Nju Inglanda i Njujork Sitija završen je bez golova. Lider Istoka Kolubus Kru pobedio je Nešvil sa 2:0 golovima Santosa i Žardeša, koji je asistirao kod prvog pogotka. Tako je Kru zadržao pet bodova prednosti nad Orlandom, koji je sa 4:1 savladao Čikago Fajr, uz golove Mulera, Nanija, Ursa Juniora i Mičela.

Inter Majami savladao je Atlanta Junajted 2:1, a Sinsinati je sa 1:0 bio bolji od Njujork Red Bulsa golom Harisa Medunjanina u 85. minutu. I to ne bilo kakvim, 35-godišnji fudbaler iz BiH pogodio je direktno iz kornera!

Di-Si Junajted i Toronto remizirali su 2:2, baš kao i Hjuston Dinamo i Minesota, a Vankuver je sa 2:12 dobio Ril Solt Lejk Siti. Baset i Luis bili su strelci u trijumf Kolorada nad Los Anđeles Galaksijem 2:0, a najubedljiviji je bio Portland – 6:1 protiv San Hozea, uz dva gola Valerija.