Monterej sačuvao pobedu sa igračem manje

Fudbal ostalo 21. sep. 20209:20 > 9:21
Azael Rodriguez/Getty Images

U jedinom duelu 11. kola meksičke MX lige odigranom u noći između nedelje i ponedeljka Monterej je slavio na gostovanju Atletiko Sen Luisu 2:1.

Fudbaleri Montereja slavili su na gostovanju Atletiko Sen Luisu 2:1, a svi golovi u ovom meču postignuti su u prvom poluvremenu.

Poveo je Monterej u 19. minutu preko Lobe, da bi domaćin izjednačio nakon pola sata igre golom Kviroge. Meza je, ispostavilo se, bio čovek odluke golom u drugom minutu nadoknade u prvom poluvremenu.

Monterej je u 56. minutu ostao sa igračem manje jer je drugi
žuti karton dobio Montes, ali domaći nisu uspeli da iskoriste igrača više da preokrenu rezultat u svoju korist.

Monterej je upisao tri boda nakon tri meča bez pobede i sada na sedmom mestu na tabeli ima 17 bodova. Atletiku je ovo sedmi poraz u sezoni i na 17. su mestu na tabeli sa svega osam bodova.