Liga MX: Šest golova u Puebli, svaki je lep (VIDEO)

Fudbal ostalo 26. sep. 20208:51 > 8:54
Getty Images/Patrick Smith

Fudbaleri Atlasa prekinuli su niz od tri meča bez pobede, pošto su u gostima savladali Huares sa 1:0 u 12. kolu Lige MX.

Jedini gol zapravo je bio autogol i postigao ga je Mauro Fernandes u 11. minutu, a Huaresu nisu pomogli ni veći posed lopte i čak 14 udaraca ka golu protivnika.

Zato je u drugom meču dana bilo mnogo efikasnije jer su Puebla i Keretaro remizirali 3:3. Poveli su domaći golom Martinesa snažnim udarcem levicom, gosti su do poluvremena preokrenuli lepim lobom Sepulvede i golom Sose posle pravovremenog utrčavanja, a činilo se da je sve gotovo kada je u 47. minutu Isla povisio na 3:1 sjajnim udarcem levom nogom sa petanestak metara.

Međutim, iz Pueble se nisu predavali i došli su do boda golovima Angula u 68. posle divnog duplog pasa sa Fernandesom i Taboa u 91. minutu – desetka Pueble prezicno je šutirala sa više od 25 metara, divan gol.

Puebla je deveta sa 14 bodova, Huares je 11. sa dva boda manje, sledi Atlas takođe sa 13 i Keretaro sa bodom manje.