Rumun junak Njujorka, razbijen Sinsinati

Fudbal ostalo 27. sep. 20203:31 > 3:33
Giuseppe Bellini/Getty Images

Njujork Siti na dobrom je putu da obezbedi plasman u plej-of MLS šampionata, a posebno posle ubedljive pobede nad Sinsinatijem 4:0.

Da bi ovo mogla da bude ubedljiva partija Njujorčana najavljeno je od samog starta, kada je junak meča Rumun Mitrica postigao vodeći gol u prvom minutu. U 25. minutu već je bilo 2:0 a strelac je bio Tinerholm. Njujork Siti na poluvreme je otišao sa ubedljivih 3:0, a strelac je ponovo bio Mitrica u 43. minutu.

Drugo poluvreme bilo je siromašnije što se golova tiče. Njujorčani su „ubili“ utakmicu i sigurno čuvali visoko vođstvo. Ali su stigli da povećaju prednost, pošto je Medina u 88. minutu povisio na 4:0 i ujedno postavio konačan rezultat.

Njujork Siti je na petom mestu istočne konferencije sa 20 bodova, dok je Sinsinati 11. sa 13.