Meksiko: Još jedna pobeda Tigresa, kiks Pumasa

Fudbal ostalo 27. sep. 202010:11 > 10:13
Azael Rodriguez/Getty Images

U 12. rundi meksičke Aperture Tigresi su na gostovanju savladali Monterej 2:0. Pumasi i Nekaksa su remizirali 1:1, dok je Čivas bio bolji od ekipe Masatlana 2:1.

UNAM Pumas je izgubio korak sa liderom na tabeli Kruz Azulom jer je odigrao nerešeno sa Nekaksom koja je pretposlednja na tabeli meksičke lige. Problem za Pumase je nastao u 14. minutu kada je Alvares dobio crveni karton, a samo tri minuta kasnije je Kabrera doveo autsajdera u vođstvo. Ipak u 74. minutu je Dineno doneo bod Pumasima.

Tigresi su gostovali Montereju gde su stigli do treće vezane pobede. Dva gola za UANL Tigres su dali Fernandes u 24. i Lopes u 79. minutu.

Čivas je u Gvadalahari bio bolji od Masatlana iako je gost poveo u 5. minutu golom Diasa. Ipak u 14. je već usledilo izjednačenje kada je gol dao Molina, a Masijas iz penala je postavio konačnih 2:1 za Čivas.