Kina: Minimalac Evergrandea protiv Dalijena

Fudbal ostalo 27. sep. 202015:57 > 16:07
Zhong Zhi, Getty Images

Ekipa Gvangdžou Evergrandea ostvarila je i 11. trijumf u „A“ grupi kineske Superlige. Branioci titule su u 14. kolu bili bolji od Dalijena rezultatom 1:0. Strelac jedinog gola bio je Pengfei Šan, koji je pogodio sopstvenu mrežu u 48. minutu.

Buddhika Weerasinghe/Getty Images

Đangsu Suning, prvi pratilac Evergrandea, slavio je takođe minimalcem gostovanju protiv Šenžena. Trijumf je golom iz penala u 28. minutu doneo Tekseira. Najviše golova viđeno je u meču Šangaj Šenhue i Henana. Domaći su slavili 2:0, pogocima Bi Jinhaa u 25. i 41. minutu. Bez golova je okončan meč između Šandonga i Gvangdžou R&F.