Makedonija: Škendija bolja od Pelistera

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Škendija pobedila je kao gost Pelister 3:1 u šampionatu Severne Makedonije. Domaći tim je poveo u petom minutu golom Tanuševa, a izjednačio je Ahmedi u 23. Trijumf lideru doneli su Dorijev u 68. i Ibraimi u 86. minutu iz penala.

Ognjen Teofilovski/Reuters

Vardar je u na domaćem terenu bio bolji od Belasice 3:1. Strelci su bili Mirčevski, Petrović u prvom, odnosno Petkovski u drugom poluvremenu. Počasni gol za Belasicu delo je Da Silve. Makedonija GP je kao gost istim rezultatom savladala Renovu. Petrov i Emini su obezbedili pobedu u prvih 45 minuta. U samom finišu oba tima su pogodili mrežu za konačan rezultat.