Nanijev Orlando devet mečeva bez poraza

Mark Brown/Getty Images

Fudbaleri Orlando Sitija pobedili su Njujork Red Buls 3:1 u 15. kolu američke MLS lige.

Ekipa sa Floride, koju sa kapitenskom trakom predvodi iskusni Portugalac Nani, u poslednjih devet utakimica je bez poraza, zabeležila je šest trijumfa i tri remija i sa 29 bodova druga je u Istorčnoj konferenciji sa 29 bodova, jednim manje od lidera Kolumbusa koji ima i utakmicu manje.

Gosti iz Njujorka su posle dve uzastopne pobde pretrpeli sedmi poraz u sezoni i sa 20 bodova na debi su šeste pozicije sa Njujork Sitijem.

Orlando je poveo u 24. minutu golom Dajka, a od 51. do 54. minuta viđena su još dva pogotka, po jedan na obe strane. Urso Žunior je duplirao prednost domaće ekipe, a Valo je smanjio na 2:1.

U petom minutu nadoknade Karlos Alberto je pogodio za konačnih 3:1.