MLS: Rekord Klarka u duelu s liderom

Mike Ehrmann Getty Images Sport

Kaden Klark doneo je bod Njujork Red Bulsima u duelu sa liderom Istočne konferencije Torontom 1:1.

Klark je sa 17 godina postao najmlađi igrač u istoriji MLS koji se upisao u strelce u svoje prve dve utakmice.

Toronto je poveo u 23. minutu, pošto je sa bele tačke precizan bio Pozuelo. Vodili su domaći sve do 77. minuta, kada je izjednačujući pogodak postigao Klark.

Na taj način prekinuta je serija Toronta od pet uzastopnih pobeda. Lider Istočne konferencije drugi put u sezoni je remizirao.

Toronto je i dalje prvi sa 38 bodova, dok su Red Bulsi na sedmoj poziciji sa 24.

Rezultati ostalih mečeva: Sinsinati – Kolumbus Kru 2:1, Nju Ingland Revolušn – Montreal Impakt 3:2, Orlando Siti – Njujork Siti 1:1, DC Junajted – Filadelfija Junion 2:2, Nešvil SC – Hjuston Dinamo 3:1, Inter Majami – Atlanta Junajted 1:1, DC Dalas – Sportinf Kanzas Siti 1:0, Real Solt Lejk – Portland Timbers 2:1, Vankuver Vajtkeps – Los Anđeles FC 2:1, San Hose – Los Anđeles Galaksi 4:0.