Leal čovek odluke, Rudijas vodio Sijetl do pobede

Fudbal ostalo 28. okt. 20208:37 > 8:40
Getty Images/Patrick Smith

Ekipa Nešvila pobedila je Montreal sa 1:0, dok je Sijetl bio bolji od Vankuvera sa 2:0 u mečevima MLS odigranim u noći između utorka i srede.

Čovek odluke za Nešvil bio je Rendal Leal, 23-godišnji Kostarikanac koji je na asistenciju Mujla smireno realizovao jedan na jedan situaciju levom nogom. Nešvil je i generalno bio bolji tim, stvorio više šansi, pa je zaslužio da dođe do trijumfa.

Sijetl Saundersi, lideri Zapada, lako su dobili Vankuver, a pogotke su postigli – prvo je u 54. minutu Raul Ruidijas odlično reagovao posle ubacivanja sa leve strane, da bi konačni rezultat postavio Lodeiro šest minuta kasnije, posle driblinga i idealnog dodavanja Ruidijasa.

Ranko Veselinović odigrao je ceo meč za domaće koji nisu uspeli ni da šutnu u okvir gola favorizovanog Sijetla, dok su Saundersi trijumfom i teoretski izborili plasman u plej-of.