MLS: Šampion se izvukao u nadoknadi

Douglas P. DeFelice/Getty Images

Šampion MLS Sijetl Saunders remizirao je sa Los Anđeles Galaksijem na strani rezultatom 1:1.

Branilac titule bio je nadomak poraza u Kaliforniji, ali je Ruidijas u 90+3. minutu pogodio mrežu domaćina i doneo bod svom timu.

Galaksi je imao vođstvo od 78. minuta, kada je Čičarito iskoristio asistenciju Alvaresa.

Sijetl je treći na tabeli Zapada sa 36 bodova, koliko ima i drugoplasirani Sporting Kanzas. Galaksi je 10. sa 22.

Lider konferencije ostaje Portland Timbers (38), uprkos porazu kod kuće od Kolorado Rapidsa 1:0. Jedini strelac za Rapdise bio je Akosta u 83. minutu.

Na Istoku, Orlando je sa 2:1 dobio Kolumbus i trećim trijumfom u nizu probio se na treće mesto konferencije sa 41 bodom. Kolumbus je pao na četvrtu poziciju sa 38.

Meč na Floridi rešio je Mičel pogotkom u 84. minutu, iako je Orlando imao igrača manje zbog isključeja Nanija u 52.

Domaći su prethodno poveli preko Milera u 27, da bi gosti izjednačili golom Afula u 56.

U preostalim duelima, Minesota – Čikago 2:2, Nešvil – Dalas 0:1, San Hose – Los Anđeles 3:2.