Verovali ili ne – dva tima 21 remi iz 36 mečeva!

Ostale lige - Fudbal 8. nov 20208:25 > 09. nov 2020 0:09
Buda Mendes/Getty Images

Fudbaleri Tolime savladali su na svom terenu Ćiko sa 2:0, iako su meč 18. kola završili sa igračem manje.

Tolima je ostvarila drugu uzastopnu pobedu, pa je sačuvala prvo mesto na tabeli.

Domaći su dominirali u svakom aspektu igre – imali su više vremena loptu u posedu i ka golu rivala uputili su dvocifren broj udaraca.

Ipak, do gola su došli tek u 78. minutu. Precizan je bio Robles.

Vrlo brzo stvari su se zakomplikovale za Tolimu, pošto je direktan crveni karton u 83. minutu dobio Angulo.

Nisu gosti to znali da iskoriste. Naprotiv. Lider na tabeli je novim golom potvrdio pobedu – u strelce se u 89. minutu upisao Kampas.

Tolima je prva na taeli sa 37 bodova, dok je Ćiko na 18. poziciji sa 15.

Onse Kaldas i Deportivo Kali su odigrali nerešeno 1:1. Gosti su od 27. minuta vodili golom Vaskesa, a Moreno je u 71. iz penala doneo bod domaćoj ekipi.

Neverovatan je podatak da je Onse Kaldas u 18 utakmica zabeležio čak 11 nerešenih rezultata, a Deportivo jedan manje!

Rezultati ostalih mečeva: Patriotas – Perejra 1:0, Bukaramanga – Jaguares de Kordoba 2:2, Milionarios – Amerika de Kali 2:0.