Golman Lokerena udario glavom u stativu i izgubio svest

Fudbal ostalo 7. maj. 20139:08 > 9:10

Nije video stativu?! Čuvar mreže Lokerena Bobakar Kopa Beri napustio je igru već posle devet minuta provedenih na golu, pošto je pao u nesvest. Na utakmici belgijskog šampionata između Briža i Lokerena (2:1), golman iz Obale Slonovače je u polušaju da zaustavi udarac napadača domaćina, Karlosa Bake, glavom udario u stativu i ostao da leži na travi bez svesti oko dva minuta.

Utrčala je lekarska služba, a Beria je zamenio srpski inetrnacionalac Jugoslav Lazić, rezervni golman Lokerena. Na ovom meču Srbiju su predstavljali i čuvar mreže Briža Vladan Kujović, dok je na klupi bio Bojan Jorgačević, kao i na suprotnoj strani vezista Miloš Marić.

Snimak situacije gde golman Lokerena udara glavom u stativu možete pogledati OVDE.

Author: Sportal.rs