Petrovićev Saporo brojao do pet, debitovao Ugo Vijeira

Fudbal ostalo 21. nov. 202010:31 > 10:36
Getty Image/Epsilon

Najubedljiviju pobedu u 28. kolu Džej lige ostvario je tim srpskog trenera Mihaila Petrovića Konsodale Saporo. Iako su gosti iz Šizuoke poveli Saporo je na kraju savladao tim Šimicu Espals sa 5:1!

Prva dva gola za domaći tim postigao je Brazilac Anderson Lopes, koji je već u 13. minutu zamenio povređenog Takumu Arana.

Strelci su još bili Kim Min Tae iz Južne Koreje, Englez Džej Botrojd i defanzivac Akito Fukumori, kome je to bio prvenac u šampionatu posle odlično izvedenog slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu za Petrovićev tim je debitovao 32-godišnji Portugalac Ugo Vijeira, bivši golgeter Crvene zvezde. On je u 66. minutu zamenio Botrojda.

Vijeira je pre tri godine već igrao u Japanu i to za ekipu Jokohama F. Marinos u koju je stigao upravo iz Beograda.