Asevedo odbranio penal, Santos zabeležio drugu pobedu

Ostale lige - Fudbal 18. jan 20218:45 > 8:47 0 komentara
fudbal kopačka lopta
Shutterstock, Inc

Ekipa Santos Lagune ostvarila je drugu pobedu u meksičkoj Klausuri, pošto je u na svom terenu savladala UANL Tigres 2:0.

Gosti su imali priliku da do vođstva dođu u 35. minutu, ali je šut Gonsalesa Espinole sa bele tačke odbranio Asevedo.

U nastavku je Tigres imao više vremena u posedu, ali su domaći stvarali više šansi. To se odrazilo na rezultat u 73. minutu, kada je prednost Santosu doneo Otero. Samo šest minuta kasnije Agire je postavio konačni rezultat.

Santos je prvi na tabeli sa maksimalnim učinkom. Ekipa Tigres je na osmoj poziciji sa porazom i pobedom.

Keretaro je minimalnim rezultatom savladao Atlas. Jedini gol na meču postigao je Da Kosta u 87. minutu.

Pobeda Keretara je mogla da bude i ubedljivija, ali je Silveira u 41. minutu bio neprecizan sa bele tačke.

Keretaro je ostvario prvu pobedu, posle poraza u uvodnom kolu, i sada je na devetom mestu. Atlas je posle drugog poraza na začelju tabele.