Betis počistio Romu, uz trojicu igrača isključen i Murinjo

Jose Mourinho
REUTERS/Toby Melville

Betis i Roma odigrali su prijateljski meč u subotu, a španski klub slavio je rezultatom 5:2. Za Italijane je malo toga u ovom duelu bilo prijateljsko pa su meč završili bez trojice igrača i trenera.

Poveo je Betis preko Rodrija već u četvrtom minutu, a odgovorio je Šomurodov u 27. Samo tri minuta kasnije Fekir pogađa za novo vođstvo Betisa.

Manćini je u 51. minutu doneo novo izjednačenje, ali nakon gola Morena u 58. minutu za prednost Betisa 3:2 nastao je ceo haos.

Pelegrini je prvo u 59. minutu dobio drugi žuti karton, istovremeno je isključen i Žoze Murinjo, a nepunih šest minuta kasnije put u svlačionicu pokazan je i Manćiniju.

Da Roma meč završi sa više crvenih kartona nego postignutih golova „potrudio“ se Karsdorp koji je počašćen drugim žutim kartonom u 78. minutu nakon čega je Betis dao još dva gola.

Teljo u 80. i Robert u 83. bili su strelci za konačnih 5:2.