Crna serija Vitorula

Ostale lige - Fudbal 19. dec 202021:38 > 21:54 0 komentara
fudbal kopačka lopta
Shutterstock, Inc

Fudbaleri Vitorula 42 dana ne znaju za trijumf – u 14. kolu rumunske Lige 1 izgubili su od Gaz metana u Medijašu (0:1). Pobednika je odlučio Bako, pogotkom, tri minuta posle odmora.

U drugoj utakmici subotnjeg programa, fudbaleri Arđeša remizirali su sa Čindijom u Targovištu (2:2). Domaći tim, za pet minuta, nadoknadio je zaostatak posle gola Serbana. Autogol Deslandesa u 35. i majstorija Dulke, nagovestili su da bi Čindija mogla do trijumfa. Nije tako mislio Greku, u 72. minutu, postavio je konačnih 2:2.

Šestoplasirana Čindija ima tri boda više od sedmog Vitorula. Deseti Gaz metan sakupio je 16 bodova, pretposlednji Arđeš 11.

Utakmice rumunskog šampiona pratite direktno u prenosima na kanalima Sport kluba.