Cvajta: HSV vezao treću pobedu

Hamburg
Printscreen

Odigrane su tri utakmice 15. kola druge lige Nemačke, HSV ostvario važnu pobedu.

Fudbaleri Hamburgera nastavili su svju borbu za povratak u elitu i ovoga puta pobedili J. Regenzburg rezultatom 3:1.

Gosti su bolje ušli u meč i poveli već u sedmom minutu golom Kaliskanera. Njihova sreća nije potrajaa dugo je je Mario Vušković izjednačio samo pet minuta posle.

Mogli su domaćini da povedu u 49. minutu, ali je Glacer promašio penal. Pola sata nakon toga Koningsdorfer je doveo ekipu Hamburgera u prednost.

Igrao se 90. minut kada se Glacer golom za konačan rezultat isupio za promašen penal.

HSV je sa 31 bodom drugi na tabeli, dok vodeći Darmštadt ima samo bod više.

Što se tiče preostala dva meča Magdeburg je pobedio Nirnbeg rezultatom 2:1, dok je Grojter Firt minimalnim rezultatom slavio protiv E. Braunšvajga.